Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Ciągniki URSUS

URSUS to ponad 120 lat rozwoju mechanizacji polskiego rolnictwa, zbierania doświadczeń i podtrzymywania przemysłowych tradycji w oparciu o rodzimy kapitał. Z naszych maszyn korzystają kolejne już pokolenia Polaków. Ursus to bez wątpienia najstarsza polska marka pojazdów, maszyn i urządzeń wytwarzanych dla potrzeb rolnictwa. Profilem Spółki jest produkcja i sprzedaż ciągników oraz maszyn rolniczych. W ofercie produktowej, Ursus stawia przede wszystkim na jakość wykonania oraz nowoczesne wzornictwo. Pod tym względem wytworzone produkty nie ustępują światowym liderom, a dzięki włączeniu do naszej oferty sprawdzonych maszyn rolniczych, URSUS S.A. zyskuje zupełnie nowe możliwości rozwoju szerokiego asortymentu wyrobów. Naczelną ideą Spółki jest wytwarzanie różnorodnych maszyn i urządzeń, nacechowanych europejską jakością wykonania i dobrą ceną. Ursus S.A. jest jedyną spółką z segmentu maszyn i urządzeń dla rolnictwa notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecnie wszystkie nasze działania skupiamy na rozwoju i promocji marki, zarówno w Polsce jak i na rynkach eksportowych. Ursus S.A. tradycyjnie reprezentuje polski kapitał. Posiadamy zakłady produkcyjne w Lublinie, Dobrym Mieście i Opalenicy. Produkty URSUS S.A., odpowiadają oczekiwaniom i potrzebom wszystkich pokoleń rolników, łącząc znakomitą tradycję z nowoczesnością i wysoką jakością.

Ciągniki BELARUS

Mińska Fabryka Traktorów została otwarta 29 maja 1946 roku. Dzisiaj producent zatrudnia ponad 22 tysiące ludzi i ma oficjalne przedstawicielstwa w kilkudziesięciu krajach na świecie. Dzisiaj to nie tylko największy producent maszyn rolniczych we wschodniej Europie, ale i jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek ciągników na świecie. W Polsce ciągniki MTZ pojawiły się już w latach 50. XX wieku. Od zawsze była ceniona ich niezawodność i solidność wykonania – Belarusy są takie do dziś: proste, pozbawione kłopotliwej elektroniki, niedrogie. Ciągniki marki MTZ są skierowane do Klientów ceniących niskie koszty eksploatacji oraz wysoką wydajność. Warto zaznaczyć, iż niemal 100% ciągników wyposażonych jest we własnej produkcji silniki napędowe marki MTZ.

Ciągniki KIOTI

Pronar to przedsiębiorstwo założone przed niemal 30 laty w niewielkiej podlaskiej miejscowości Narew. „Pro” oznacza produkcję, „Nar” to skrót od Narwi – stąd pochodzi nazwa firmy. Ponad 2 tysiące zatrudnionych pracowników, 7 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali. Od początku istnienia (1988 rok) właściciele mieli pomysł na przedsiębiorstwo. Zależało im przede wszystkim na wdrożeniu różnorodnych profili działalności. Dlatego dziś Pronar jest niekwestionowanym liderem w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz branży transportowej z blisko 50-procentowym udziałem w polskim rynku oraz liczącym się w świecie producentem kół do maszyn rolniczych i komunalnych, elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych. Przez lata zaangażowanie, innowacyjność, nowoczesność i najwyższa jakość sprawiły, że maszyny i urządzenia z Narwi konkurują na międzynarodowych rynkach i z sukcesem je zdobywają. Firma posiada sieć dealerską we wszystkich krajach Unii Europejskiej, Skandynawii i Rosji. Swoje produkty eksportuje do ponad 60 krajów, m.in. na kontynent afrykański, do obu Ameryk czy Nowej Zelandii.

Ciągniki KUBOTA

Koncern Kubota działa na świecie już od ponad 100 lat. Założony w 1890 roku w Japonii, specjalizuje się w produkcji sprzętu rolniczego. Początkowo produkcja obejmowała głównie ciągniki małych mocy, na potrzeby japońskiego rolnictwa. Z czasem ciągniki te zaczęto eksportować do innych krajów, gdzie znajdywały szerokie zastosowanie w segmencie ogrodniczym/sadowniczym i komunalnym. W latach 70 – tych koncern rozszerzył swą ofertę również o ciągniki średnie i ciężkie. Aktualnie Kubota produkuje ciągniki o mocy do 125 KM i prowadzi prace nad dalsze rozszerzeniem poszerzaniem oferowanych mocy silnika. W roku 2004 wyprodukowano ogółem 100 tysięcy ciągników, a w 2005 roku wyprodukowany został 3 milionowy egzemplarz ciągnika rolniczego Kubota. Produkty Kubota sprzedawane są w ponad 130 krajach na świecie, a koncern zdobył uznanie jednego z liderów w produkcji sprzętu na potrzeby rynku rolniczego i budowlanego, a także w produkcji silników przemysłowych.

Ciągniki ZOOMLION

Początki koncernu Zoomlion sięgają 1992 roku – wówczas powstał Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd., zaangażowany w rozwój i produkcję sprzętu high-tech w dziedzinie przemysłu maszynowego, przemysłu rolnego i ochrony środowiska. Sprzęt rolniczy jest jednym z pięciu sektorów strategicznych firmy Zoomlion, a produkcja ciągników rolniczych zajmuje ważne miejsce w strategii koncernu. Oferta ciągnikowa Zoomlion jest bogata, obejmuje modele o mocy od 25 do 210 KM. Obecnie w Polsce sprzedawane są modele mniejszych mocy, ciągniki większe będą sukcesywnie włączane do oferty. Ciągniki Zoomlion sprzedawane są w większości krajów, również w Europie.

Ciągniki HATTAT

HATTAT to znana na świecie solidna marka ciągnikowa z wieloletnimi tradycjami. Bogata oferta Hattat obejmuje ciągniki rolnicze, kompaktowe oraz sadownicze, produkowane w wersji 2 i 4 WD, wyposażone w kabinę komfortową lub ramę ochronną. Dewizą firmy jest najwyższa jakość ciągników, na co wpływ ma markowość stosowanych w produkcji podzespołów. Hattat od lat stosuje oryginalne silniki Perkins oraz solidne układy napędowe Hema, wykorzystywane również w innych znanych markach ciągników. Marka Hattat znana jest dotychczas w Polsce wyłącznie z rozwiązań produkcyjnych stosowanych przez inne, obecne na polskim rynku marki, m. innymi Ursus i Valtrę.