Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Maszyny JUNKKARI

Junkkari Polska jest spółką córką fińskiej fabryki Junkkari Oy która jest fińskim dostawcą maszyn rolniczych oraz maszyn wykorzystywanych w leśnictwie. Projektuje, produkuje i w prowadza na rynek maszyny do siewu, transportu oraz na potrzeby leśnictwa. Junkkari ma siedzibę w regionie Etelä-Pohjanmaa, w Ylihärmä, w pobliżu gminy Kauhava, i jest częścią Grupy MSK. Spółki siostry Junkkari to MSK Cabins Oy, MSK Plast Oy i Juncar Oy.

Maszyny KRPAN

Firma Krpan posiada najdłuższe, bo aż 35-letnie doświadczenie w produkcji wciągarek leśnych. Jest zarazem największym producentem wciągarek leśnych na świecie. Jest jedyną firmą firmą w Europie, która na swoje wytrzymałe i niezawodne produkty daje aż trzy lata gwarancji, i to w niewygórowanej cenie! Mając własną produkcję podzespołów, Krpan skutecznie kontroluje jakość wykonania i stosowanych materiałów. Efektem są maszyny charakteryzujące się długą żywotnością.

Maszyny Rement CNC Technology

REMET CNC TECHNOLOGY SP. Z O.O. jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, specjalizującym się w profesjonalnej obróbce skrawaniem metali oraz tworzyw sztucznych na obrabiarkach sterowanych numerycznie CNC.

Wieloletnia praktyka, wprowadzanie najnowszych technologii, specjalistyczny park maszynowy, doświadczeni pracownicy i w głównej mierze perfekcjonizm oraz pasja do branży, sprawia że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Dzięki temu nasza oferta oraz grono w pełni zadowolonych Klientów (również zagranicznych) sukcesywnie się powiększa.

Co nas wyróżnia?

  • wysoka jakość świadczonych usług potwierdzona atestami,
  • nowoczesny park maszynowy sterowany numerycznie CNC (Computer Numeric Control),
  • funkcjonalność (realizowanie zleceń i dostosowanie produkcji do indywidualnych potrzeb i wymagań produktu oraz klienta),
  • wieloletnie doświadczenie w zakresie prac z dziedziny obróbki mechanicznej,
  • terminowość oraz szybkie realizowanie zleceń,
  • działamy zgodnie z normami europejskimi EN ISO 9001:2008.