Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Nasza firma zajmuje się również transportem różnego typu maszyn oraz samochodów na terenie kraju. Transportujemy ciągniki i maszyny rolnicze oraz samochody osobowe na terenie całego kraju.

Do transportu samochodów, pojazdów i maszyn  rolniczych, posiadamy niezbędny i odpowiedni sprzęt. W naszej ofercie znajdą Państwo wyjście z każdego rodzaju dylematu logistycznego. Terminowo przewozimy różnego rodzaju pojazdy i maszyny rolnicze we wskazane miejsce. Poza tym wszystkim, załadujemy i przetransportujemy nie tylko nowe i sprawne maszyny, lecz również te unieruchomione.

Transportujemy ciągniki i maszyny rolnicze oraz samochody osobowe na terenie całego kraju. Do transportu samochodów, pojazdów i maszyn rolniczych, posiadamy niezbędny i odpowiedni sprzęt.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyjście z każdego rodzaju dylematu logistycznego. Terminowo przewozimy różnego rodzaju pojazdy i maszyny rolnicze we wskazane miejsce. Poza tym wszystkim, załadujemy i przetransportujemy nie tylko nowe i sprawne maszyny, lecz również te unieruchomione.

Jeżeli istnieje potrzeba transportu jakiejkolwiek maszyny czy też pojazdu, a nie zostało to ujęte w naszej ofercie, nie oznacza to, że nie możemy wykonać dla Państwa takiego zlecenia. Zachęcamy do kontaktu w sprawie zleceń podobnych do zawartych na stronie. Chętnie przyjrzymy się bliżej przedstawionemu zleceniu i dołożymy wszelkich starań aby zaspokoić Państwa potrzeby transportowe.

Ceny za usługi transportowe ustalamy indywidualnie. Zależą one między innymi od:

  • lokalizacji miejsc załadunku i rozładunku
  • rodzaju gabarytów oraz liczby transportowanych pojazdów
  • terminu dostawy
  • długości trasy
  • i innych nietypowych warunków transportu